Poznaj Nas - Zespół Megafit

Prawdopodobnie najtańszy catering dietetyczny, który przygotowuje profesjonalny Zespół i kucharz z pasją. W nowoczesnej kuchni, zgodnie z HACCP i GMP.

Nasz Zespół codziennie dokłada wszelkich starań, aby dieta pudełkowa była dostępna dla każdej kieszeni – ale przede wszystkim, żeby równocześnie była świeża, lekka i wartościowa.

U nas nie znajdziesz smażonych potraw!

Wysokiej jakości piece konwekcyjno-parowe to nie tylko gwarancją smaku, ale również jakości.

 

Dla naszych Klientów codziennie pieczemy aromatyczne mięsa, pachnące muffinki i orientalne zapiekanki. Wszystko bez grama dodatku tłuszczu i cukru. Dbamy, aby każdy posiłek był odpowiednio zbilansowany zgodnie z wytycznymi WHO oraz wybraną kalorycznością.

Wierzymy, że posiłki przygotowane z pasją, miłością i zaangażowaniem – są nie tylko najsmaczniejsze - one zmieniają życie!  Dobra kuchnia potrafi poprawić humor, dodać energii oraz zainspirować.  

 

Menu układane przez dietetyka oraz Szefową Kuchni z wieloletnim doświadczeniem – dostosowywane jest do aktualnej sezonowości oraz pogody. Dzięki temu – w zimie nasi Klienci otrzymują więcej rozgrzewających i sycących zup, a latem lekkich sałatek i orzeźwiających koktajli.

Codziennie dbamy o Twoje posiłki - Zespół Megafit.

Załoga MegaFit